همه محصولات
کلید واژه ها [ code c fakra hsd connector ] همخوانی داشتن 210 محصولات.
2X4Pin Blue C Code HSD Connector برای سیستم های پیشرفته کمک راننده
| پیکربندی: | 2X4Pin |
|---|---|
| رنگ: | آبی |
| درخواست: | انتقال داده با سرعت بالا |
2X4Pin Blue Color C Code HSD Connector برای کاربردهای خودرو
| پیکربندی پین: | 2X4Pin برای اتصالات قابل اعتماد |
|---|---|
| ویژگی اصلی 4: | امپدانس 100 اهم |
| کانکتور: | کد C، مستقیم، رنگ آبی |
سیگنال خودرو مونتاژ کابل HSD پایدار کد Z به USB 2.0 نوع A
| تایپ کنید: | فکرا HSD LVDS 4 پین |
|---|---|
| جنسیت: | مرد / زن |
| فرکانس: | بالا |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 درجه پلاگین
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| گرایش: | نوع زاویه Rignt |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Right Angle Plug برای دوربین خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| رنگ: | Claret Violet/4004Color |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin شکل زاویه محکم پانل نصب از طریق سوراخ D کد پلاگ
| رنگ: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| امپدانس: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin H کد زاویه راست کانکتور وسیله نقلیه سیگنال GPS PCB
| نوع نصب: | پایه PCB |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
اتصال کابل کواکسیال 4 پین FAKRA HSD LVDS انواع زاویه راست برای نصب PCB
| کد: | ب-کد |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
FAKRA HSD 4+2 PIN 100Ω PCB Mount Coaxial Connector برای خودرو
| رنگ: | رنگ سفید |
|---|---|
| گرایش: | نوع مستقیم |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
کابل BMW HSD Fakra کابل HSD کابل های صوتی و تصویری ناوبری ماشین
| نوع کانکتور: | HSD (داده با سرعت بالا) |
|---|---|
| کانکتور: | فاکرا HSD پلگ |
| مقاومت: | 100Ω |

