همه محصولات
کلید واژه ها [ code z fakra data transfer cable ] همخوانی داشتن 178 محصولات.
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount برای بی ام و
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
FAKRA کانکتور HSD کد-E رنگ سبز رنگ زاویه راست نوع پایه PCB
| کد: | کد الکترونیکی |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin شکل زاویه محکم پانل نصب از طریق سوراخ D کد پلاگ
| رنگ: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| امپدانس: | 100Ω |
فاکرا HSD کانکتور 4 + 2PIN 90 درجه پلاگین و کانکتور PCB نصب
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
|---|---|
| کد: | دی کد |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
کانکتور PCB FAKRA برای آنتن سیستم تلماتیک GPS یا ناوبری خودرو
| مقدار تولیدی: | 20 عدد |
|---|---|
| تعداد پورت ها: | تک پورت |
| درخواست: | انتقال داده، کواکسیال |
PCB / پانل نصب FAKRA HSD LVDS D کد Claret Violet/4004 رنگ 4+2Pin برای BMW
| گرایش: | نوع مستقیم |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
اتوبوس FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code Connector نوع زاویه راست
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector B Code نوع زاویه راست برای نصب PCB
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
FAKRA HSD Connector OEM ODM Accept E-code کانکتور کابل همکسه ای
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
|---|---|
| گرایش: | نوع زاویه راست |
| امپدانس: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code رنگ سبز 90 درجه
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| کد: | کد الکترونیکی |

