همه محصولات
کلید واژه ها [ code z fakra data transfer cable ] همخوانی داشتن 178 محصولات.
FAKRA HSD Connector 4+2Pin رنگ سفید برای رادیو GPS خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
| امپدانس: | 100Ω |
اتصال FAKRA HSD LVDS برای فرکانس بالا IEEE 1394 محدوده برنامه DC تا 6 GHz
| درخواست ها: | دوربین LVDS، USB و برنامه های کاربردی IEEE 1394 |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| گرایش: | نوع مستقیم |
فاکرا HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount برای سیگنال GSM خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
4+4 پین FAKRA HSD کانکتور زاویه راست برای الکترونیک خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+4Pin |
| گرایش: | نوع زاویه راست |
رنگ آب آبی FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z کد برای دوربین LVDS
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
نوع مستقیم فاکرا HSD کانکتور PCB Mount برای خودرو الکترونیک دیجیتال اطلاعات سرگرمی
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| گرایش: | نوع مستقیم |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
4+2Pin FAKRA HSD Connector زاویه راست خودرو وسایل نقلیه LVDS Connectors برای PCB Mount
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
|---|---|
| گرایش: | نوع زاویه راست |
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
رنگ سیاه FAKRA HSD LVDS Connector کد A 4+2Pin برای سیگنال GPS خودرو
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
کد اتصال 4+2 پین HSD PCB C Plug رنگ آبی زاویه راست برای ماشین
| نام محصول: | رابط PCB HSD |
|---|---|
| نوع کانکتور: | کانکتور کواکسیال RF |
| امپدانس: | 100Ω |
زاویه راست FAKRA HSD اتصال LVDS PCB Mount برای گرم کردن پارکینگ خودرو
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| نوع نصب: | پایه PCB |

