همه محصولات
کلید واژه ها [ u n i fakra hsd ] همخوانی داشتن 216 محصولات.
FAKRA HSD Connector D Coding Straight Vehicle Connector GPS Signal PCB Mount (فاکرا HSD کانکتور D کدگذاری مستقیم کانکتور وسیله نقلیه GPS سیگنال PCB)
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| گرایش: | نوع مستقیم |
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
خودرو FAKRA HSD LVDS کانکتور 4 + 2Pin PCB Mount برای دوربین LVDS
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
LVDS IP67 FAKRA کانکتورهای خودرو، دستگاه نمایشگر FAKRA ضد آب
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 2 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 درجه PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| کد: | H-Code |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin شکل زاویه محکم پانل نصب از طریق سوراخ D کد پلاگ
| رنگ: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| امپدانس: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB/کانکتور نصب پنل OEM&ODM Accept
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| امپدانس: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector OEM ODM Accept E-code کانکتور کابل همکسه ای
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
|---|---|
| گرایش: | نوع زاویه راست |
| امپدانس: | 100Ω |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code رنگ سبز 90 درجه
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| کد: | کد الکترونیکی |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code Direct Type PCB Mount (فاکرا HSD LVDS 4 PIN Connector Z-Code Direct Type PCB Mount) ، از طریق دستگاه های مخزن و یا دستگاه های مخزن و یا دستگاه های مخزن و یا دستگاه های مخزن و یا دستگاه های مخزن و یا دستگاه های مخزن و یا دستگاه های مخزن و یا دستگاه های مخزن و یا دستگاه های مخزن و یا دستگاه های مخزن استفاده می شود.
| نوع نصب: | پایه PCB |
|---|---|
| رنگ: | رنگ آبی آبی |
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount برای بی ام و
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |

