همه محصولات
کلید واژه ها [ u n i fakra hsd ] همخوانی داشتن 216 محصولات.
کانکتورهای HFM Quad Mini FAKRA با دوام برای سیستم دوربین 360 خودرو
| امپدانس: | 50Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 9 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
واحد بندر FAKRA Z نوع کانکتور آب آبی رنگ برای خودرو
| نوع کانکتور: | کانکتور فکرا |
|---|---|
| تعداد پورت ها: | تک پورت |
| دمای کار: | -40 درجه سانتیگراد ~ +105 درجه سانتیگراد |
دسته سیم LVDS HSD-H نوع 4 پین به GVIF کابل خروجی ویدیو قابل سفارشی سازی
| گواهی: | انواع محصولات الکترونیکی، لوازم خانگی، خودرو |
|---|---|
| نام آیتم: | فکرا HSD LVDS 4 پین |
| کاربرد: | خودرو |
کانکتور HSD 4+4Pin مناسب برای دوربین LVDS، USB و برنامه های کاربردی IEEE 1394
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
کانکتور PCB فکرا 2291392-4 اجزای PCba کانکتور دسته سیم خودرو کد D
| امپدانس: | 50Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Connector 2291392-3 قطعات Pcba قطعات اتصال سیم خودرو کد D
| امپدانس: | 50Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Connector 2291392-3 قطعات Pcba قطعات اتصال سیم خودرو کد D
| امپدانس: | 50Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
FAKRA کانکتور PCB کواکسیال مستقیم نوع E کد برای پایه PCB
| نوع کانکتور: | کانکتور PCB فکرا |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد پورت ها: | تک پورت |
FAKRA RF PCB Connector Right Angle Type Single Port E Code Connector (فاکرا RF پی سی بی کانکتور زاویه راست نوع بندر واحد کد E)
| کدگذاری / رنگ (خودرو): | کد الکترونیکی، رنگ سبز |
|---|---|
| تعداد پورت ها: | تک پورت |
| امپدانس: | 50Ω |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Connector برای ارتباطات داخل خودرو
| نوع: | کانکتور HSD 2X4Pin |
|---|---|
| کد: | C-Code، رنگ آبی |
| پیکربندی پین: | 2X4Pin برای اتصالات قابل اعتماد |

