همه محصولات
کلید واژه ها [ code c fakra hsd connector ] همخوانی داشتن 210 محصولات.
LVDS Extension کابل HSD فکرا کد G Blue Grey 7031 Color Stable
| سبک تبدیل: | HSD به HSD |
|---|---|
| نوع رابط: | جک HSD 4P |
| رابط: | کد G، رنگ خاکستری آبی |
H Code RF FAKRA کانکتور نر H Code چند منظوره کاربردی
| تایپ کنید: | کانکتور کواکسیال RF |
|---|---|
| نوع رابط: | نصب PCB/پانل |
| کد: | H-Code, Heather Violet |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4 پین کانکتور رنگ مشکی کد برای نصب PCB
| امپدانس: | 100 Ω |
|---|---|
| محدوده دما: | -40 درجه سانتیگراد ~ 105 درجه سانتیگراد |
| کدگذاری / رنگ (خودرو): | کد A,Black/9005 |
فاکرا HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount برای سیگنال GSM خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Connector رنگ بنفش شفاف برای رادیوی ویدئویی ماشین PCB
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
E-Mark FAKRA HSD LVDS 4 پین دوشاخه رنگ آبی 90 درجه برای BMW
| گرایش: | زاویه راست |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
کد 4+2Pin C FAKRA HSD LVDS کانکتور زاویه راست نوع برای GPS Telematics
| نوع نصب: | پایه PCB |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| امپدانس: | 100Ω |
کد اتصال 4+2 پین HSD PCB C Plug رنگ آبی زاویه راست برای ماشین
| نام محصول: | رابط PCB HSD |
|---|---|
| نوع کانکتور: | کانکتور کواکسیال RF |
| امپدانس: | 100Ω |
زاویه راست FAKRA HSD اتصال LVDS PCB Mount برای گرم کردن پارکینگ خودرو
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| نوع نصب: | پایه PCB |
دوشاخه و کانکتور OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4 پین 100 اهم کواکسیال 90 درجه
| گرایش: | زاویه راست |
|---|---|
| کد: | C-Code |
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |

