همه محصولات
کلید واژه ها [ code c fakra hsd connector ] همخوانی داشتن 210 محصولات.
PCB Mount FAKRA HSD Connector برای انتقال سیگنال GSM خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
FAKRA HSD Connector 4Pin Right Angle Type برای ماشین های GPS
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| گرایش: | نوع مستقیم |
کانکتور HSD 2x4Pin FAKRA دوبل C کدگذاری رنگ آبی برای نصب PCB
| تعداد موقعیت ها: | پین سیگنال 2X4 |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
Automotive 4+2 Pin FAKRA HSD Connector Black Color For PCB Mount
| نوع نصب: | پایه PCB / پایه پنل |
|---|---|
| کدگذاری / رنگ (خودرو): | کد A، رنگ مشکی |
| سبک اتصال: | زاویه راست |
4 پین FAKRA HSD کانکتور PCB Mount Vertical Pin Headers Connector Automotive
| گرایش: | نوع مستقیم |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| کد: | C-Code |
4+4 پین FAKRA HSD کانکتور زاویه راست برای الکترونیک خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+4Pin |
| گرایش: | نوع زاویه راست |
4+2Pin FAKRA HSD Connector PCB Mount RF Coaxial Connector برای GPS
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| چرخه های جفت گیری: | ≥ 25 |
فاکرا HSD Connector 4+2Pin برای اتصالات آنتن خودرو
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| امپدانس: | 100Ω |
رادیو RF کواکسیال FAKRA HSD کانکتور کد با داده های پرسرعت محفظه
| تایپ کنید: | اتصال کابل داده HSD با سرعت بالا |
|---|---|
| کد: | A-Code |
| رنگ: | مشکی |
دوشاخه نصب PCB کانکتور HSD رنگ آبی رنگ FAKRA برای BMW
| تایپ کنید: | انواع HSD +2 |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| کد: | C-Code |

