همه محصولات
کلید واژه ها [ fakra hsd connector ] همخوانی داشتن 212 محصولات.
Automotive 4 Pin HSD Extension Cable Z Code For Interface Video Car
| نام محصول: | کابل HSD فکرا |
|---|---|
| گرایش: | سر راست |
| امپدانس: | 100Ω |
کابل FAKRA HSD LVDS کابل 4 هسته ای برای انتقال خودرو BMW
| نام محصول: | کابل HSD فکرا |
|---|---|
| درجه حرارت: | -40 درجه سانتیگراد تا +125 درجه سانتیگراد |
| طول کابل: | قابل تنظیم |
بلوتوث بلوتوث HSD Pigtail کابل کواکسیال , 4 پین LVDS FAKRA مجموعه کابل کواکسیال
| نام محصول: | کابل کانکتور HSD فکرا یونیورسال |
|---|---|
| گرایش: | راست / زاویه راست |
| تایپ کنید: | کابل RF |
کابل زن کد Z کد HSD به USB 2.0 نوع با درپوش
| تایپ کنید: | فکرا HSD LVDS 4 پین |
|---|---|
| رنگ: | آبی آبی، مشکی |
| استفاده کنید: | خودرو، ماژول های اطلاعات سرگرمی خودرو |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector برای گرمایش پارکینگ کنترل شده توسط رادیو
| رنگ: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| نوع نصب: | پایه PCB |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40°C تا +105°C OEM ODM پذیرفته شده است
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| نوع نصب: | پایه PCB |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector برای انتقال سیگنال GSM خودرو
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
فاکرا HSD LVDS 4Pin اتصال کواکسیال OEM&ODM پذیرفته شده برای خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
اتوبوس FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code Connector نوع زاویه راست
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
کانکتور HSD 4+4Pin مناسب برای دوربین LVDS، USB و برنامه های کاربردی IEEE 1394
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |

