همه محصولات
کلید واژه ها [ fakra hsd connector ] همخوانی داشتن 212 محصولات.
کانکتورهای HFM Quad Mini FAKRA با دوام برای سیستم دوربین 360 خودرو
| امپدانس: | 50Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 9 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount 4 رابط پین تماس برای رادیو خودرو
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
FAKRA HSD BMW کابل داده سرعت HSD سیم برای دوربین کابل ویدئو
| نوع کانکتور: | HSD (داده با سرعت بالا) |
|---|---|
| کلمات کلیدی محصول: | کابل LVDS HSD |
| طول: | درخواست مشتری |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 درجه PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
FAKRA HSD LVDS PCB Connector 4+2PIN رنگ سفید برای ناوبری GPS ADAS
| رده محصولات: | رابط PCB HSD |
|---|---|
| مقاومت: | 100Ω |
| کانکتور: | کد B، رنگ سفید |
دسته سیم LVDS HSD-H نوع 4 پین به GVIF کابل خروجی ویدیو قابل سفارشی سازی
| گواهی: | انواع محصولات الکترونیکی، لوازم خانگی، خودرو |
|---|---|
| نام آیتم: | فکرا HSD LVDS 4 پین |
| کاربرد: | خودرو |
واحد بندر FAKRA Z نوع کانکتور آب آبی رنگ برای خودرو
| نوع کانکتور: | کانکتور فکرا |
|---|---|
| تعداد پورت ها: | تک پورت |
| دمای کار: | -40 درجه سانتیگراد ~ +105 درجه سانتیگراد |
FAKRA RF PCB Connector Right Angle Type Single Port E Code Connector (فاکرا RF پی سی بی کانکتور زاویه راست نوع بندر واحد کد E)
| کدگذاری / رنگ (خودرو): | کد الکترونیکی، رنگ سبز |
|---|---|
| تعداد پورت ها: | تک پورت |
| امپدانس: | 50Ω |
FAKRA کانکتور PCB کواکسیال مستقیم نوع E کد برای پایه PCB
| نوع کانکتور: | کانکتور PCB فکرا |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد پورت ها: | تک پورت |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Connector برای ارتباطات داخل خودرو
| نوع: | کانکتور HSD 2X4Pin |
|---|---|
| کد: | C-Code، رنگ آبی |
| پیکربندی پین: | 2X4Pin برای اتصالات قابل اعتماد |

