همه محصولات
کلید واژه ها [ fakra hsd ] همخوانی داشتن 212 محصولات.
خودرو FAKRA HSD LVDS 4 + 2Pin کانکتور E-کد برای PCB نصب
| رنگ: | رنگ سبز برگ |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
کانکتور زن 4 پین مونتاژ کابل HSD ضد آب کابل داده با سرعت بالا
| شماره مدل: | هم محور |
|---|---|
| تایپ کنید: | HSD |
| جنسیت: | زن |
کانکتور FAKRA HSD سفید رنگ 4+2 پین کواکسیال PCB/کانکتور پنل
| نوع نصب: | پایه PCB |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| امپدانس: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN مستقیم نوع Z-کد اتصال خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
فاکرا HSD Connector White Color B-Code PCB/Panel Mount Connector (فاکرا HSD Connector) اتصال کننده های رنگ سفید با کد B
| رنگ: | رنگ سفید |
|---|---|
| کد: | ب-کد |
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector اتصال کننده ماشین آبی
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| تعداد موقعیت ها: | پین 2x4 |
FAKRA HSD LVDS کابل 4 پین PCB پلگ جک کانکتور برای صفحه نمایش خودرو
| رده محصولات: | رابط HSD |
|---|---|
| کانکتور: | کد B، رنگ سفید |
| lmpedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS PCB Connector 4+2PIN رنگ سفید برای ناوبری GPS ADAS
| رده محصولات: | رابط PCB HSD |
|---|---|
| مقاومت: | 100Ω |
| کانکتور: | کد B، رنگ سفید |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 درجه PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
کانکتورهای HFM Quad Mini FAKRA با دوام برای سیستم دوربین 360 خودرو
| امپدانس: | 50Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 9 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |

