همه محصولات
کلید واژه ها [ fakra hsd ] همخوانی داشتن 212 محصولات.
کابل BMW HSD Fakra کابل HSD کابل های صوتی و تصویری ناوبری ماشین
| نوع کانکتور: | HSD (داده با سرعت بالا) |
|---|---|
| کانکتور: | فاکرا HSD پلگ |
| مقاومت: | 100Ω |
کانکتور HSD سرعت بالا پلاگین خودرو با زاویه راست 4+4 پین پایه PCB
| کدگذاری / رنگ (خودرو): | کد A,Black/9005 |
|---|---|
| سنجاق: | 4 پایه سیگنال 4 پایه پاور |
| امپدانس: | 100 Ω |
فاکرا فریکونسی بالا کنتاکتور USB HSD DC تا 6 گیگاهرتز برای انتقال داده پایدار
| چرخه های جفت گیری: | ≥ 25 |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Direct Connector برای دوربین LVDS
| رنگ: | رنگ سفید |
|---|---|
| کد: | ب-کد |
| نوع نصب: | پایه PCB |
FAKRA HSD Connector اتوبوس LVDS 4pin Signal Connector برای بی ام و
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| گرایش: | نوع مستقیم |
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector برای GPS Telematics یا ناوبری
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| چرخه های جفت گیری: | ≥ 25 |
FAKRA HSD PCB Mount Connector برای انتقال سیگنال GSM خودرو
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| چرخه های جفت گیری: | ≥ 25 |
4+2Pin FAKRA HSD Connector کد D پلاگین 90 درجه PCB Mount Coaxial Connector
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin نوع زاویه راست برای نصب بر روی صفحه مدار چاپی
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
کانکتور PCB چند منظوره FAKRA Male Z برای صنعت خودروسازی
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |

