همه محصولات
کلید واژه ها [ fakra hsd ] همخوانی داشتن 212 محصولات.
نوع زاویه راست اتصال FAKRA HSD پایه PCB 4+2 اتصال پین تماسی
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| کد: | کد الکترونیکی |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector برای گرمایش پارکینگ کنترل شده توسط رادیو
| رنگ: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| نوع نصب: | پایه PCB |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40°C تا +105°C OEM ODM پذیرفته شده است
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| نوع نصب: | پایه PCB |
FAKRA HSD کانکتور قطب اتومبیل زاویه راست کد A 4Pin PCB Mount
| نوع نصب: | پایه PCB |
|---|---|
| مقدار تولیدی: | 20 عدد |
| کد: | A-Code |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount RF Connector برای رادیوی ماشین
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector برای انتقال سیگنال GSM خودرو
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
فاکرا HSD Connector 4-Cole PCB Mount مستقیم اتصال سیگنال خودرو
| گرایش: | نوع مستقیم |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| رنگ: | رنگ سفید |
فاکرا HSD LVDS 4Pin اتصال کواکسیال OEM&ODM پذیرفته شده برای خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
اتوبوس FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code Connector نوع زاویه راست
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
فاکرا HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 رابط پین تماس برای رادیو خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| رنگ: | رنگ سبز |

