همه محصولات
کلید واژه ها [ fakra hsd ] همخوانی داشتن 212 محصولات.
کابل ثابت HSD FAKRA LVDS سبک وزن کد Z To H برای ویدیو
| نوع رابط: | جک HSD 4P |
|---|---|
| رابط 1: | کد Z، رنگ آبی |
| رابط 2: | کد H، رنگ بنفش هدر |
کابل بادوام H Code FAKRA LVDS , سیم خاکستری رنگ MINI B USB HSD LVDS
| سبک تبدیل: | HSD به USB |
|---|---|
| رابط HSD: | جک HSD 4P، H Code |
| رابط USB: | MINI-B USB |
رادیو بادوام FAKRA D محفظه کانکتور 4+2 پین داده با سرعت بالا برای خودرو
| تایپ کنید: | رابط کابل داده با سرعت بالا |
|---|---|
| کد: | دی کد |
| سنجاق: | 4+2 پین |
اتصال کابل سیم HSD عملی D کد اتصال فکرا به MINI B USB
| سبک تبدیل: | HSD به USB |
|---|---|
| رابط HSD: | جک HSD 4P، کد D |
| رابط USB: | MINI-B USB |
Z Code به کابل USB فکرا 4 پین برنج تماس چند منظوره با سرعت بالا
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| مخاطب: | برنج |
| ولتاژ کاری: | 335V r.m.s در سطح دریا |
داده های RF با سرعت بالا 4+4Pin FAKRA HSD Connector Code A نوع زاویه راست
| نوع کانکتور: | HSD 4+4P جک |
|---|---|
| رابط 2: | کد A، رنگ مشکی |
| فرکانس: | بالا |
چند منظوره مستقیم فکرا نوع Z , 4+2 پین چند صحنه LVDS FAKRA
| تایپ کنید: | فکرا HSD LVDS 4+2 پین |
|---|---|
| نوع رابط: | سر راست |
| کد: | Z-Code، رنگ آبی آبی |
قابل حمل FAKRA نوع Z کانکتور سبک وزن 4+2 پین برای خودرو
| تایپ کنید: | فکرا HSD LVDS 4+2 پین |
|---|---|
| نوع رابط: | نصب PCB/پانل |
| کد: | Z-Code، رنگ آبی آبی |
Automotive 4 Pin HSD Extension Cable Z Code For Interface Video Car
| نام محصول: | کابل HSD فکرا |
|---|---|
| گرایش: | سر راست |
| امپدانس: | 100Ω |
4+4Pin Right Angle Fakra HSD Connector - کد A برای الکترونیک خودرو
| نوع کانکتور: | HSD 4+4P جک |
|---|---|
| رنگ: | گرافیت سیاه / 9011 |
| مقاومت: | 100Ω |

