همه محصولات
کلید واژه ها [ fakra hsd ] همخوانی داشتن 212 محصولات.
FAKRA HSD Connector 4+2Pin رنگ سفید برای رادیو GPS خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
| امپدانس: | 100Ω |
کد C فکرا کانکتور HSD پلاگین اتصال PCB پایه پین عمودی کانکتور هدر
| گرایش: | نوع مستقیم |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
کانکتور HSD 2x4Pin FAKRA دوبل C کدگذاری رنگ آبی برای نصب PCB
| تعداد موقعیت ها: | پین سیگنال 2X4 |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
4+4 پین FAKRA HSD کانکتور زاویه راست برای الکترونیک خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+4Pin |
| گرایش: | نوع زاویه راست |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Right Angle Type رنگ سبز برای رادیو ماشین
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| چرخه های جفت گیری: | ≥ 25 |
Automotive 4+2 Pin FAKRA HSD Connector Black Color For PCB Mount
| نوع نصب: | پایه PCB / پایه پنل |
|---|---|
| کدگذاری / رنگ (خودرو): | کد A، رنگ مشکی |
| سبک اتصال: | زاویه راست |
FAKRA HSD LVDS 2x4 Pin C Coding HSD 2 Connector for PCB Mount
| تعداد موقعیت ها: | پین سیگنال 2X4 |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| نوع نصب: | پایه PCB |
4 + 2 پین C کد FAKRA اتصال HSD دوشاخه نصب PCB برای دوربین LVDS / USB / IEEE 1394
| تایپ کنید: | انواع HSD +2 |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| نوع نصب: | پایه PCB |
E-Mark FAKRA HSD LVDS 4 پین دوشاخه رنگ آبی 90 درجه برای BMW
| گرایش: | زاویه راست |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
4 پین FAKRA HSD کانکتور PCB Mount Vertical Pin Headers Connector Automotive
| گرایش: | نوع مستقیم |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| کد: | C-Code |

