همه محصولات
کلید واژه ها [ fakra hsd ] همخوانی داشتن 212 محصولات.
کد A FAKRA کانکتور HSD پنل PCB برای رادیو ماشین
| تایپ کنید: | هم محور |
|---|---|
| نوع رابط: | نصب PCB/پانل |
| کد: | A-Code، رنگ مشکی |
اتصال 90 درجه FAKRA HSD پایه PCB 4 پین کد Z برای دوربین
| تایپ کنید: | کانکتور کواکسیال RF |
|---|---|
| نوع رابط: | نصب PCB/پانل |
| کد: | Z-Code، رنگ آبی آبی |
اتصال FAKRA HSD LVDS برای فرکانس بالا IEEE 1394 محدوده برنامه DC تا 6 GHz
| درخواست ها: | دوربین LVDS، USB و برنامه های کاربردی IEEE 1394 |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| گرایش: | نوع مستقیم |
فاکرا HSD Connector 4+2Pin Straight Type برای اتصالات آنتن خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
فاکرا HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount برای سیگنال GSM خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
FAKRA HSD Connector 4Pin Right Angle Type برای ماشین های GPS
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| گرایش: | نوع مستقیم |
فاکرا HSD Connector 4+2Pin برای ماشین GPS Telematics یا ناوبری
| چرخه های جفت گیری: | ≥ 25 |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4 پین کانکتور رنگ مشکی کد برای نصب PCB
| امپدانس: | 100 Ω |
|---|---|
| محدوده دما: | -40 درجه سانتیگراد ~ 105 درجه سانتیگراد |
| کدگذاری / رنگ (خودرو): | کد A,Black/9005 |
رنگ آبی FAKRA کانکتور HSD آداپتور PCB Mount Straight 4 Pin Contact For Automotive
| نوع نصب: | پایه PCB |
|---|---|
| رنگ: | رنگ آبی |
| گرایش: | سر راست |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector برای گرمایش پارکینگ کنترل شده توسط رادیو
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| امپدانس: | 100Ω |

