همه محصولات
کلید واژه ها [ fakra hsd ] همخوانی داشتن 216 محصولات.
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Right Angle Plug برای دوربین خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| رنگ: | Claret Violet/4004Color |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
FAKRA HSD LVDS Connector D-Code Straight Type برای PCB / پانل های نصب شده
| رنگ: | کلارت ویولت/4004 رنگ |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| گرایش: | نوع مستقیم |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 رابط پین تماس برای رادیو خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رنگ: | Claret Violet/4004Color |
| گرایش: | نوع زاویه Rignt |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 درجه پلاگین
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| گرایش: | نوع زاویه Rignt |
FAKRA کانکتور HSD کد-E رنگ سبز رنگ زاویه راست نوع پایه PCB
| کد: | کد الکترونیکی |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
PCB / پانل نصب FAKRA HSD LVDS D کد Claret Violet/4004 رنگ 4+2Pin برای BMW
| گرایش: | نوع مستقیم |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector برای GPS اتوماتیک
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| گرایش: | نوع زاویه راست |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
کانکتور FAKRA HSD 4 پلاس 2 پین مادگی کد Z با عملکرد مکانیکی قوی و بیش از 25 چرخه اتصال
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Connector B Code نوع زاویه راست برای نصب PCB
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90 درجه PCB Mount Coaxial Connector (فاکرا HSD اتصال دهنده کد E)
| کد: | کد الکترونیکی |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |

