همه محصولات
کلید واژه ها [ code c fakra hsd connector ] همخوانی داشتن 210 محصولات.
FAKRA HSD Connector Coaxial Right Angle Type PCB Mount برای بی ام و
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
FAKRA HSD Connector 100 Ohm Direct Solder D-Code برای سیستم های دوربین داخل ماشین
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| گرایش: | نوع مستقیم |
نوع زاویه راست خودرو FAKRA HSD کانکتور 4 + 2Pin H کد PCB نصب
| کد: | H-Code |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| گرایش: | نوع زاویه Rignt |
FAKRA C کانکتور کواکسیال نصب PCB نوع مستقیم OEM / ODM تک پورت
| نوع کانکتور: | کانکتور PCB فکرا |
|---|---|
| دمای کار: | -40 درجه سانتیگراد ~ +105 درجه سانتیگراد |
| امپدانس: | 50Ω |
FAKRA HSD Connector 90 درجه پلاگین ها و کانکتورها برای نصب PCB
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| نوع نصب: | پایه PCB |
FAKRA HSD Connector اتوبوس LVDS 4pin Signal Connector برای بنز
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
فاکرا HSD Connector White Color B-Code PCB/Panel Mount Connector (فاکرا HSD Connector) اتصال کننده های رنگ سفید با کد B
| رنگ: | رنگ سفید |
|---|---|
| کد: | ب-کد |
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
FAKRA کانکتور HSD کد-E رنگ سبز رنگ زاویه راست نوع پایه PCB
| کد: | کد الکترونیکی |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
FAKRA HSD Connector Code E Plug 90 درجه PCB Mount Coaxial Connector (فاکرا HSD اتصال دهنده کد E)
| کد: | کد الکترونیکی |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
فاکرا HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 رابط پین تماس برای رادیو خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| رنگ: | رنگ سبز |

