همه محصولات
کلید واژه ها [ code c fakra hsd connector ] همخوانی داشتن 210 محصولات.
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 رابط پین تماس برای رادیو خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رنگ: | Claret Violet/4004Color |
| گرایش: | نوع زاویه Rignt |
FAKRA HSD Connector 4Pin E Code رنگ سبز 90 درجه
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| کد: | کد الکترونیکی |
FAKRA HSD Connector OEM ODM Accept E-code کانکتور کابل همکسه ای
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
|---|---|
| گرایش: | نوع زاویه راست |
| امپدانس: | 100Ω |
اتصال دهنده HSD FAKRA کد B اتصال دهنده کواکسیال نوع مستقیم برای نصب PCB
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
|---|---|
| کد: | ب-کد |
| امپدانس: | 100Ω |
4+2Pin FAKRA HSD Connector کد D پلاگین 90 درجه PCB Mount Coaxial Connector
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
FAKRA HSD Connector Mount PCB مستقیم برای گرم کردن پارکینگ خودرو
| نوع نصب: | پایه PCB |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
خودرو FAKRA HSD کانکتور H کد سیگنال GPS برای PCB نصب
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
فاکرا HSD کانکتور 4 + 2PIN 90 درجه پلاگین و کانکتور PCB نصب
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
|---|---|
| کد: | دی کد |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
FAKRA HSD Connector اتوبوس LVDS 4pin Signal Connector برای بی ام و
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| گرایش: | نوع مستقیم |
FAKRA HSD Connector 4 پین 90 درجه PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |

