همه محصولات
کلید واژه ها [ code c fakra hsd connector ] همخوانی داشتن 210 محصولات.
4+4Pin Right Angle Fakra HSD Connector - کد A برای الکترونیک خودرو
| نوع کانکتور: | HSD 4+4P جک |
|---|---|
| رنگ: | گرافیت سیاه / 9011 |
| مقاومت: | 100Ω |
کابل HSD LVDS قابل حمل مستقیم ۴ پین Z کد فکرا به MINI B USB
| سبک تبدیل: | HSD به USB |
|---|---|
| رابط HSD: | جک HSD 4P، Z Code |
| رابط USB: | MINI-B USB |
اتصال کابل سیم HSD عملی D کد اتصال فکرا به MINI B USB
| سبک تبدیل: | HSD به USB |
|---|---|
| رابط HSD: | جک HSD 4P، کد D |
| رابط USB: | MINI-B USB |
یک کد فکرا HSD LVDS کابل MINI B USB Multi Scene For Automotive
| سبک تبدیل: | HSD به USB |
|---|---|
| رابط HSD: | جک HSD 4P، کد، رنگ مشکی |
| رابط USB: | MINI-B USB |
کد K To D فکرا کابل پسوند HSD , کابل HSD خودرو LVDS
| نوع رابط: | جک HSD 4P |
|---|---|
| رابط 1: | کد K، رنگ کاری |
| رابط 2: | کد D، رنگ بنفش کلارت |
مجموعه کابل HSD استیبل خودرو فکرا , کد H تا Z کابل دیتا سرعت بالا فکرا
| نوع رابط: | جک HSD 4P |
|---|---|
| رابط 1: | کد H، رنگ بنفش هدر |
| رابط 2: | کد Z، رنگ آبی آبی |
Z Code به کابل USB فکرا 4 پین برنج تماس چند منظوره با سرعت بالا
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| مخاطب: | برنج |
| ولتاژ کاری: | 335V r.m.s در سطح دریا |
داده های RF با سرعت بالا 4+4Pin FAKRA HSD Connector Code A نوع زاویه راست
| نوع کانکتور: | HSD 4+4P جک |
|---|---|
| رابط 2: | کد A، رنگ مشکی |
| فرکانس: | بالا |
کابل ODM HSD LVDS Straight Jack Z Code To 2.0 USB with Cap
| سبک تبدیل: | HSD به USB |
|---|---|
| کانکتور 1: | جک HSD 4P، Z Code |
| کانکتور دوم: | USB2.0 A نوع با درپوش |
کانکتور HSD فکرا اتصال PCB Mount H Code کانکتور دیتای پرسرعت خودرو
| تایپ کنید: | کانکتور کواکسیال RF |
|---|---|
| نوع رابط: | پایه PCB |
| جنسیت: | مرد / زن |

