همه محصولات
کلید واژه ها [ fakra hsd connector ] همخوانی داشتن 212 محصولات.
FAKRA RF Coaxial HSD Connector Automotive 4+4Pin Code A Plug 90 Degree
| تایپ کنید: | کانکتور کواکسیال RF |
|---|---|
| نوع رابط: | نصب PCB/پانل |
| کد: | A-Code، رنگ مشکی |
کابل HSD LVDS 4 پین خودرو، کابل اتصال HSD کد Z
| کلمات کلیدی محصول: | کابل HSD BMW |
|---|---|
| نام آیتم: | BMW FAKRA HSD LVDS 4 پین |
| جنسیت: | مرد / زن |
اتصال FAKRA HSD LVDS برای فرکانس بالا IEEE 1394 محدوده برنامه DC تا 6 GHz
| درخواست ها: | دوربین LVDS، USB و برنامه های کاربردی IEEE 1394 |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| گرایش: | نوع مستقیم |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector برای گرمایش پارکینگ کنترل شده توسط رادیو
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| امپدانس: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 2x4 Pin C Coding HSD 2 Connector for PCB Mount
| تعداد موقعیت ها: | پین سیگنال 2X4 |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| نوع نصب: | پایه PCB |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector Right Angle Type برای آنتن های GPS
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| گرایش: | نوع زاویه راست |
FAKRA HSD LVDS 4 پین کانکتور کد C نوع مستقیم برای رادیو GPS خودرو
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
LVDS IP67 FAKRA کانکتورهای خودرو، دستگاه نمایشگر FAKRA ضد آب
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 2 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
کانکتور دوگانه HSD زاویه راست خودرو کد C برای نصب PCB
| کدگذاری / رنگ (خودرو): | کد C، آبی |
|---|---|
| طراحی مسکن: | دو برابر |
| نوع نصب: | پایه PCB / پایه پنل |
دسته سیم کابل HSD 4 پین LVDS FAKRA برای آداپتور کابل آنتن خودرو
| کاربرد: | خودرو |
|---|---|
| سرویس: | OEM ODM پذیرش |
| گرایش: | سر راست |

