همه محصولات
کلید واژه ها [ fakra hsd connector ] همخوانی داشتن 212 محصولات.
کانکتور HSD سرعت بالا پلاگین خودرو با زاویه راست 4+4 پین پایه PCB
| کدگذاری / رنگ (خودرو): | کد A,Black/9005 |
|---|---|
| سنجاق: | 4 پایه سیگنال 4 پایه پاور |
| امپدانس: | 100 Ω |
کانکتور کابل ضد آب خودرو FAKRA Z جک سبک وزن بادوام
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 2 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
کد اتصال 4+2 پین HSD PCB C Plug رنگ آبی زاویه راست برای ماشین
| نام محصول: | رابط PCB HSD |
|---|---|
| نوع کانکتور: | کانکتور کواکسیال RF |
| امپدانس: | 100Ω |
رنگ آب آبی FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z کد برای دوربین LVDS
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
کابل کواکسیال FAKRA HSD LVDS 4 پین , کابل مستقیم HSD زن به نر
| نام محصول: | کابل HSD |
|---|---|
| مکانیزم کوپلینگ: | فشار بر روی |
| محدوده دما: | -40 درجه سانتیگراد تا +105 درجه سانتیگراد |
عملی فکرا HSD کابل Z کد نری به ای کد زن برای خودرو
| نام محصول: | کابل اتصال برق خودرو |
|---|---|
| گرایش: | سر راست |
| مکانیزم کوپلینگ: | فشار بر روی |
کانکتور PCB چند منظوره FAKRA Male Z برای صنعت خودروسازی
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
رنگ سیاه FAKRA HSD LVDS Connector کد A 4+2Pin برای سیگنال GPS خودرو
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
کانکتور HSD نصب PCB با زاویه راست. کد خودرو Z رنگ آبی آبی
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
|---|---|
| کد: | کد Z |
| رنگ: | رنگ آبی آبی |
4+4Pin Right Angle Fakra HSD Connector - کد A برای الکترونیک خودرو
| نوع کانکتور: | HSD 4+4P جک |
|---|---|
| رنگ: | گرافیت سیاه / 9011 |
| مقاومت: | 100Ω |

