همه محصولات
کلید واژه ها [ fakra hsd connector ] همخوانی داشتن 212 محصولات.
نوع مستقیم فاکرا HSD کانکتور PCB Mount برای خودرو الکترونیک دیجیتال اطلاعات سرگرمی
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| گرایش: | نوع مستقیم |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
PCB FAKRA HSD Connector 4+2 Pin Code Z Female For Automotive
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
4 + 2 پین C کد FAKRA اتصال HSD دوشاخه نصب PCB برای دوربین LVDS / USB / IEEE 1394
| تایپ کنید: | انواع HSD +2 |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| نوع نصب: | پایه PCB |
4+2Pin Z Code FAKRA HSD کانکتور آبی آبی برای نصب PCB/Panel
| کد: | کد Z |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| نوع نصب: | پایه PCB |
اتصال خودکار USB FAKRA HSD لینک HSL با سرعت بالا برای انتقال ویدیو
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| سنجاق: | 4 پین |
| امپدانس: | 90 Ω |
فاکرا HSD Connector Right Angle Type برای GPS Telematics یا ناوبری
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| چرخه های جفت گیری: | ≥ 25 |
فاکرا HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount برای سیگنال GSM خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4 پین کانکتور رنگ مشکی کد برای نصب PCB
| امپدانس: | 100 Ω |
|---|---|
| محدوده دما: | -40 درجه سانتیگراد ~ 105 درجه سانتیگراد |
| کدگذاری / رنگ (خودرو): | کد A,Black/9005 |
E-Mark FAKRA HSD LVDS 4 پین دوشاخه رنگ آبی 90 درجه برای BMW
| گرایش: | زاویه راست |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
4+2Pin FAKRA HSD LVDS Connector رنگ بنفش شفاف برای رادیوی ویدئویی ماشین PCB
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |

