همه محصولات
کلید واژه ها [ fakra hsd connector ] همخوانی داشتن 212 محصولات.
کد A FAKRA کانکتور HSD پنل PCB برای رادیو ماشین
| تایپ کنید: | هم محور |
|---|---|
| نوع رابط: | نصب PCB/پانل |
| کد: | A-Code، رنگ مشکی |
اتصال 90 درجه FAKRA HSD پایه PCB 4 پین کد Z برای دوربین
| تایپ کنید: | کانکتور کواکسیال RF |
|---|---|
| نوع رابط: | نصب PCB/پانل |
| کد: | Z-Code، رنگ آبی آبی |
فاکرا HSD Connector 4+2Pin Straight Type برای اتصالات آنتن خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
FAKRA HSD Connector 4Pin Right Angle Type برای ماشین های GPS
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| گرایش: | نوع مستقیم |
فاکرا HSD Connector 4+2Pin برای ماشین GPS Telematics یا ناوبری
| چرخه های جفت گیری: | ≥ 25 |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
رنگ آبی FAKRA کانکتور HSD آداپتور PCB Mount Straight 4 Pin Contact For Automotive
| نوع نصب: | پایه PCB |
|---|---|
| رنگ: | رنگ آبی |
| گرایش: | سر راست |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin رنگ سفید برای رادیو GPS خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
| امپدانس: | 100Ω |
کد C فکرا کانکتور HSD پلاگین اتصال PCB پایه پین عمودی کانکتور هدر
| گرایش: | نوع مستقیم |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
کانکتور HSD 2x4Pin FAKRA دوبل C کدگذاری رنگ آبی برای نصب PCB
| تعداد موقعیت ها: | پین سیگنال 2X4 |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
4+4 پین FAKRA HSD کانکتور زاویه راست برای الکترونیک خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+4Pin |
| گرایش: | نوع زاویه راست |

