همه محصولات
کلید واژه ها [ hsd ] همخوانی داشتن 311 محصولات.
HSD LVDS 4 پین کابل انتقال 4-Core کابل HSD سیم ویدئو کابل
| نام محصول: | کابل LVDS HSD |
|---|---|
| فرکانس: | بالا |
| طول: | درخواست مشتری |
HSD خودرو LVDS 2 در 1 کابل HSD هارمنیس کابل آنتن خودرو
| نام محصول: | کابل LVDS HSD |
|---|---|
| امپدانس کابل: | 100Ω |
| طول: | درخواست مشتری |
کد کابل HSD LVDS خودرو E-Z Pigtail RF Assembly Cable
| نام محصول: | کابل LVDS HSD |
|---|---|
| طول: | درخواست مشتری |
| امپدانس کابل: | 100Ω |
HSD Connector LVDS Extension Cable برای دوربین دید عقب اتوماتیک
| نام محصول: | کابل LVDS HSD |
|---|---|
| فرکانس: | بالا |
| امپدانس کابل: | 100Ω |
HSD LVDS 2 در 1 کابل Z کد کابل تمدید برای رادیو آنتن خودرو
| نام محصول: | کابل HSD LVDS |
|---|---|
| طول: | درخواست مشتری |
| محدوده دما: | -40 درجه سانتیگراد تا +105 درجه سانتیگراد |
یکپارچه سازی چند رسانه ای: استفاده از کابل های HSD به GVIF
| ماده: | مونتاژ کابل خودرو |
|---|---|
| رابط HSD: | کد Z، مستقیم، رنگ آبی آبی |
| فرکانس: | بالا |
مشتریان فرکانس درخواست کابل HSD LVDS 100Ω مقاومت -40.C تا 105.C محدوده دمای
| نام محصول: | کابل LVDS HSD |
|---|---|
| طول: | درخواست مشتری |
| امپدانس کابل: | 100Ω |
جمع آوری کابل های HSD سرگرمی داخل ماشین با کابل های HSD به GVIF آسان است
| ماده: | مونتاژ کابل خودرو |
|---|---|
| رابط HSD: | کد Z، مستقیم، رنگ آبی آبی |
| رنگ: | درخواست مشتری |
مونتاژ کابل های HSD خودرو آسان ناوبری در ماشین با کابل های HSD به GVIF
| ماده: | مونتاژ کابل خودرو |
|---|---|
| رابط HSD: | کد Z، مستقیم، رنگ آبی آبی |
| محدوده دما: | -40 درجه سانتیگراد تا +105 درجه سانتیگراد |
ناوبری دقیق: بهبود سیستم های GPS با کابل های HSD به GVIF
| مقاومت: | 100 اهم |
|---|---|
| رابط HSD: | کد Z، مستقیم، رنگ آبی آبی |
| محدوده دما: | -40 درجه سانتیگراد تا +105 درجه سانتیگراد |

