همه محصولات
کلید واژه ها [ hsd ] همخوانی داشتن 311 محصولات.
FAKRA HSD کانکتور مدار مدار چاپی جک E کد رنگ سبز برای رادیو
| تایپ کنید: | کانکتور کواکسیال RF |
|---|---|
| کد: | کد الکترونیکی |
| رنگ: | برگ سبز |
HSD LVDS Cable Z Code انتقال اطلاعات با سرعت بالا برای اطلاعات و سرگرمی خودرو
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Application: | Automotive |
کابل LVDS HSD با کانکتور کد H 4 پین برای کاربردهای خودرو
| مقاومت: | 100Ω |
|---|---|
| کد: | کد اچ |
| دمای کار: | -40℃ ~ +105℃ |
کابل HSD LVDS 4pin C تا K کد برای کابل ویدئویی دوربین خودرو
| رابط 1: | کد سی، آبی |
|---|---|
| کانکتور: | کد K، کاری |
| lmpedance: | 100Ω |
کابل BMW HSD Fakra کابل HSD کابل های صوتی و تصویری ناوبری ماشین
| نوع کانکتور: | HSD (داده با سرعت بالا) |
|---|---|
| کانکتور: | فاکرا HSD پلگ |
| مقاومت: | 100Ω |
فاکرا فریکونسی بالا کنتاکتور USB HSD DC تا 6 گیگاهرتز برای انتقال داده پایدار
| چرخه های جفت گیری: | ≥ 25 |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount RF Connector برای رادیوی ماشین
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Connector برای انتقال سیگنال GSM خودرو
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
FAKRA HSD Connector Right Angle Type PCB Mount 4+2Pin Z Code Connector به طور کامل به اندازه اندازه ی مورد نیاز برای استفاده در دستگاه های مختلف می باشد.
| چرخه های جفت گیری: | ≥ 25 |
|---|---|
| گرایش: | نوع زاویه راست |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
کابل دمای فرکانس برای سیستم های HSD LVDS طول سفارشی 100Ω مقاومت
| امپدانس کابل: | 100Ω |
|---|---|
| نام محصول: | کابل LVDS HSD |
| محدوده دما: | -40 درجه سانتیگراد تا +105 درجه سانتیگراد |

