همه محصولات
کلید واژه ها [ hsd ] همخوانی داشتن 316 محصولات.
بهترین کیفیت اتصال کابل HSD Waterblue HSD Code Z برای فیلم یا صدای ماشین
| گرایش: | زاویه راست |
|---|---|
| نوع بست: | فشار بر روی |
| نوع رابط: | پایه PCB |
یکپارچگی سیگنال بهبود یافته کابل HSD LVDS برای صفحه نمایش با وضوح بالا
| Impedance: | 100Ω |
|---|---|
| Code: | D Code |
| Frequency Range: | Up to 6 GHz |
دسته سیم LVDS HSD-H نوع 4 پین به GVIF کابل خروجی ویدیو قابل سفارشی سازی
| گواهی: | انواع محصولات الکترونیکی، لوازم خانگی، خودرو |
|---|---|
| نام آیتم: | فکرا HSD LVDS 4 پین |
| کاربرد: | خودرو |
اتصال 4 پین مشکی HSD به آداپتور سیم پسوند خودکار LVDS GVIF برای HONDA
| فرکانس: | DC ~ 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| کاربرد: | صوتی و تصویری |
کانکتور 4 پین HSD LVDS برای نصب PCB نوع عمودی برای خودرو
| تایپ کنید: | کانکتور 4 پین hsd |
|---|---|
| پین ها: | 4p |
| گرایش: | عمودی |
کابل HSD LVDS کابل کواکسیال LVDS با کد 4Pin C تا K برای کابل های خودرو
| رابط 1: | کد سی، آبی |
|---|---|
| کانکتور: | کد K، کاری |
| lmpedance: | 100Ω |
HSD (کد Z) به کابل USB Mini B برای الکترونیک اطلاعات و سرگرمی دیجیتال
| مورد: | مونتاژ کابل خودرو |
|---|---|
| رابط HSD: | کد Z، مستقیم، رنگ آبی آبی |
| طول: | طول سفارشی |
کابل HSD LVDS کد A رنگ سیاه کابل اتصال 4PIN برای سیستم های ADAS
| جزئیات بسته بندی: | اندازه جعبه هدیه: 260 * 220 * 80 میلی متر، 20PCS/CTN |
|---|---|
| زمان تحویل: | 7 تا 14 روز کاری |
| شرایط پرداخت: | L/C، T/T، Western Union |
کانکتور 4 پین HSD LVDS برای نصب PCB نوع زاویه راست برای خودرو
| تایپ کنید: | کانکتور 4 پین hsd قفل می شود |
|---|---|
| پین ها: | 4p |
| گرایش: | زاویه راست |
کانکتور HSD فکرا اتصال PCB Mount H Code کانکتور دیتای پرسرعت خودرو
| تایپ کنید: | کانکتور کواکسیال RF |
|---|---|
| نوع رابط: | پایه PCB |
| جنسیت: | مرد / زن |

