همه محصولات
کلید واژه ها [ hsd ] همخوانی داشتن 311 محصولات.
FAKRA HSD LVDS 4Pin H کد اتصال PCB برای رادیو خودرو
| نوع نصب: | پایه PCB |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| رنگ: | هدر ویولت/4003 رنگ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector -40°C تا +105°C OEM ODM پذیرفته شده است
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| نوع نصب: | پایه PCB |
فاکرا HSD Connector 4-Cole PCB Mount مستقیم اتصال سیگنال خودرو
| گرایش: | نوع مستقیم |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| رنگ: | رنگ سفید |
FAKRA HSD Connector 4 پین 90 درجه PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
FAKRA HSD اتصالات خودرو 4 + 2 6Pin LVDS برای انواع نصب PCB
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| گرایش: | نوع زاویه راست |
FAKRA HSD Connector 90 درجه پلاگین ها و کانکتورها برای نصب PCB
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| نوع نصب: | پایه PCB |
FAKRA کانکتور HSD کد-E رنگ سبز رنگ زاویه راست نوع پایه PCB
| کد: | کد الکترونیکی |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
فاکرا HSD LVDS 4Pin اتصال کواکسیال OEM&ODM پذیرفته شده برای خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
PCB / پانل نصب FAKRA HSD LVDS D کد Claret Violet/4004 رنگ 4+2Pin برای BMW
| گرایش: | نوع مستقیم |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
اتوبوس FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Code Connector نوع زاویه راست
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |

