همه محصولات
کلید واژه ها [ hsd ] همخوانی داشتن 311 محصولات.
اتصال دهنده HSD FAKRA کد B اتصال دهنده کواکسیال نوع مستقیم برای نصب PCB
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
|---|---|
| کد: | ب-کد |
| امپدانس: | 100Ω |
فاکرا HSD Connector 100Ω PCB Mount 4+2 رابط پین تماس برای رادیو خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| رنگ: | رنگ سبز |
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Right Angle Plug برای دوربین خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| رنگ: | Claret Violet/4004Color |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 درجه PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| کد: | H-Code |
فاکرا HSD Connector Right Angle Vehicle LVDS Connectors برای انواع نصب PCB
| نوع نصب: | پایه PCB |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
فاکرا HSD Connector Right Angle Type برای اتصالات آنتن خودرو
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
FAKRA HSD LVDS Connector D-Code Straight Type برای PCB / پانل های نصب شده
| رنگ: | کلارت ویولت/4004 رنگ |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| گرایش: | نوع مستقیم |
FAKRA HSD Connector PCB Mount 4+2 رابط پین تماس برای رادیو خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| رنگ: | Claret Violet/4004Color |
| گرایش: | نوع زاویه Rignt |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin شکل زاویه محکم پانل نصب از طریق سوراخ D کد پلاگ
| رنگ: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| امپدانس: | 100Ω |
PCB Mount Automotive FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector 90 درجه پلاگین
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| گرایش: | نوع زاویه Rignt |

