همه محصولات
کلید واژه ها [ hsd ] همخوانی داشتن 311 محصولات.
HSD (کد Z) به کابل USB Mini B برای انتقال داده های خودرو با سرعت بالا
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
کابل HSD ضد آب برای اتصال USB، IEEE 1394 و Ethernet
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
کابل HSD ضد آب برای انتقال ویدیوی دیجیتال با سرعت بالا
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Connector Pin: | 4Pin |
| Impedance: | 100 Ohm |
کانکتور FAKRA HSD سفید رنگ 4+2 پین کواکسیال PCB/کانکتور پنل
| نوع نصب: | پایه PCB |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| امپدانس: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN زاویه راست نوع OEM&ODM خدمات کد B را بپذیرید
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
|---|---|
| دمای عملیاتی: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| رنگ: | رنگ سفید |
نوع زاویه راست خودرو FAKRA HSD کانکتور 4 + 2Pin H کد PCB نصب
| کد: | H-Code |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| گرایش: | نوع زاویه Rignt |
خودرو FAKRA HSD کانکتور H کد سیگنال GPS برای PCB نصب
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN مستقیم نوع Z-کد اتصال خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
فاکرا HSD کانکتور 4 + 2PIN 90 درجه پلاگین و کانکتور PCB نصب
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
|---|---|
| کد: | دی کد |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
FAKRA HSD Connector 4-Cole PCB Mount Direct Connector برای دوربین LVDS
| رنگ: | رنگ سفید |
|---|---|
| کد: | ب-کد |
| نوع نصب: | پایه PCB |

