همه محصولات
کلید واژه ها [ hsd ] همخوانی داشتن 311 محصولات.
فاکرا HSD Connector White Color B-Code PCB/Panel Mount Connector (فاکرا HSD Connector) اتصال کننده های رنگ سفید با کد B
| رنگ: | رنگ سفید |
|---|---|
| کد: | ب-کد |
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
FAKRA HSD Connector 2x4Pin C-Code Twin PCB Board Connector اتصال کننده ماشین آبی
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| تعداد موقعیت ها: | پین 2x4 |
اتصال کد HSD Z خودرو به کابل ورودی/خرید ویدیویی GVIF
| رده محصولات: | کابل GVIF HSD LVDS |
|---|---|
| قابلیت اطمینان: | قابل اعتماد و بادوام |
| رابط HSD: | A،B،C،D،E،F،G،H،I،K،L،M،O،Z |
کابل های LVDS HSD 4 پین کد C تا F برای کاربردهای خودرو
| رده محصولات: | کابل LVDS HSD |
|---|---|
| مقاومت: | 100Ω |
| رابط 1: | کد C، آبی |
کابل های HSD با کانکتورهای مستقیم E تا Z کد 4Pin برای سیستم های خودرو
| رده محصولات: | کابل LVDS HSD |
|---|---|
| دمای کار: | -40℃ ~ +105℃ |
| رابط 1: | کد E، سبز |
کابل LVDS HSD خودرو - کد Z آبی برای سیستم های داخل خودرو
| Product Category: | HSD LVDS Cable |
|---|---|
| Code: | Z Code |
| Cable Length: | Customizable |
اتو متریال HSD LVDS 4 پین پلگ زاویه راست و جک پی سی بی کانکتور
| نام محصول: | رابط PCB HSD |
|---|---|
| کانکتور: | کد E، رنگ سبز |
| نوع نصب: | پایه PCB |
FAKRA HSD LVDS کابل 4 پین PCB پلگ جک کانکتور برای صفحه نمایش خودرو
| رده محصولات: | رابط HSD |
|---|---|
| کانکتور: | کد B، رنگ سفید |
| lmpedance: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS PCB Connector 4+2PIN رنگ سفید برای ناوبری GPS ADAS
| رده محصولات: | رابط PCB HSD |
|---|---|
| مقاومت: | 100Ω |
| کانکتور: | کد B، رنگ سفید |
HSD (کد Z) به کابل USB Mini B برای سیستم های ارتباطی خودرو
| Frequency: | High |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Length: | Customized Length |

