همه محصولات
کلید واژه ها [ hsd ] همخوانی داشتن 311 محصولات.
Z Code به کابل USB فکرا 4 پین برنج تماس چند منظوره با سرعت بالا
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| مخاطب: | برنج |
| ولتاژ کاری: | 335V r.m.s در سطح دریا |
کانکتور آنتن GSM FAKRA خودرو RF Coaxial PCB Mount FAKRA Code D
| تایپ کنید: | کانکتور کواکسیال RF |
|---|---|
| کد: | دی کد |
| رنگ: | کلارت ویولت |
H Code RF FAKRA کانکتور نر H Code چند منظوره کاربردی
| تایپ کنید: | کانکتور کواکسیال RF |
|---|---|
| نوع رابط: | نصب PCB/پانل |
| کد: | H-Code, Heather Violet |
اتصال مستقیم FAKRA Z خودرو، پایه PCB FAKRA Code Z
| تایپ کنید: | کانکتور کواکسیال RF |
|---|---|
| نوع رابط: | نصب PCB/پانل |
| کد: | Z-Code، رنگ آبی آبی |
LVDS IP67 FAKRA کانکتورهای خودرو، دستگاه نمایشگر FAKRA ضد آب
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 2 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
اتصال دهنده زاویه قائم برای اتصال دوشاخه های 90 درجه 4 پین داده های سرعت بالا
| گرایش: | زاویه راست |
|---|---|
| نوع بست: | فشار بر روی |
| نوع رابط: | پایه PCB |
دسته سیم خودرو HSL 100 اهم، کابل 4 پین H کد USB LVDS
| فرکانس: | DC ~ 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| امپدانس: | 100 اهم |
| محدوده دما: | -40 ~ 125 + درجه سانتیگراد |
فاکرا پی سی بی کانکتور کانکتور مستقیم پی سی بی برای رادیو GPS خودرو
| رده محصولات: | کانکتور PCB فکرا |
|---|---|
| مقاومت: | 100Ω |
| تعداد پورت ها: | تک پورت |
ماشین LVDS GVIF In Out Video Data Wire Harness برای سیستم دوربین
| گزینه های کابل کواکسیال: | محدوده وسیع |
|---|---|
| خدمات: | کار کابلی سفارشی را بپذیرید |
| نویز تشعشع: | کم |
کانکتور PCB چند منظوره FAKRA Male Z برای صنعت خودروسازی
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |

