همه محصولات
کلید واژه ها [ hsd ] همخوانی داشتن 316 محصولات.
FAKRA PCB Connector 2291392-3 قطعات Pcba قطعات اتصال سیم خودرو کد D
| امپدانس: | 50Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Connector 2291392-3 قطعات Pcba قطعات اتصال سیم خودرو کد D
| امپدانس: | 50Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
فاکرا پی سی بی کانکتور کانکتور مستقیم پی سی بی برای رادیو GPS خودرو
| رده محصولات: | کانکتور PCB فکرا |
|---|---|
| مقاومت: | 100Ω |
| تعداد پورت ها: | تک پورت |
ماشین LVDS GVIF In Out Video Data Wire Harness برای سیستم دوربین
| گزینه های کابل کواکسیال: | محدوده وسیع |
|---|---|
| خدمات: | کار کابلی سفارشی را بپذیرید |
| نویز تشعشع: | کم |
کانکتور PCB چند منظوره FAKRA Male Z برای صنعت خودروسازی
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
کانکتور کابل ضد آب خودرو FAKRA Z جک سبک وزن بادوام
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 2 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
کانکتورهای HFM Quad Mini FAKRA با دوام برای سیستم دوربین 360 خودرو
| امپدانس: | 50Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 9 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
دوشاخه Z Code FAKRA کابل افزودنی پایدار با کانکتور آبی آبی
| کاربرد: | تله ماتیک، چند رسانه ای، سرگرمی اطلاعاتی، GPS، ناوبری |
|---|---|
| پین ها: | 2P |
| سبک بدنه رابط: | سر راست |
FAKRA C کانکتور کواکسیال نصب PCB نوع مستقیم OEM / ODM تک پورت
| نوع کانکتور: | کانکتور PCB فکرا |
|---|---|
| دمای کار: | -40 درجه سانتیگراد ~ +105 درجه سانتیگراد |
| امپدانس: | 50Ω |
FAKRA کانکتور PCB کواکسیال مستقیم نوع E کد برای پایه PCB
| نوع کانکتور: | کانکتور PCB فکرا |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد پورت ها: | تک پورت |

