همه محصولات
کلید واژه ها [ hsd ] همخوانی داشتن 316 محصولات.
FAKRA HSD LVDS PCB Connector 4+2PIN رنگ سفید برای ناوبری GPS ADAS
| رده محصولات: | رابط PCB HSD |
|---|---|
| مقاومت: | 100Ω |
| کانکتور: | کد B، رنگ سفید |
HSD (کد Z) به کابل USB Mini B برای سیستم های ارتباطی خودرو
| Frequency: | High |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Length: | Customized Length |
HSD (کد Z) به کابل USB Mini B برای الکترونیک اطلاعات و سرگرمی دیجیتال
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Length: | Customized Length |
HSD (کد Z) به کابل USB Mini B برای اتصال اتریتن خودرو
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Impedance: | 100 Ohm |
HSD (کد Z) به کابل USB Mini B برای اطلاعات تفریحی داخل ماشین
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Frequency: | High |
کابل HSD ضد آب برای انتقال داده های خودرو با سرعت بالا
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Cable Type: | Coaxial |
کابل ضد آب HSD برای سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS)
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Cable Type: | Coaxial |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
کابل های HSD ضد آب برای دوربین ها و سنسورهای LVDS
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 درجه PCB Mount Right Angle Coaxial Connector
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
2X4Pin Blue C Code HSD Connector برای سیستم های پیشرفته کمک راننده
| پیکربندی: | 2X4Pin |
|---|---|
| رنگ: | آبی |
| درخواست: | انتقال داده با سرعت بالا |

