همه محصولات
کلید واژه ها [ z code hsd cable assembly ] همخوانی داشتن 130 محصولات.
PCB FAKRA HSD Connector 4+2 Pin Code Z Female For Automotive
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
مشتریان فرکانس درخواست کابل HSD LVDS 100Ω مقاومت -40.C تا 105.C محدوده دمای
| نام محصول: | کابل LVDS HSD |
|---|---|
| طول: | درخواست مشتری |
| امپدانس کابل: | 100Ω |
HSD LVDS 2 در 1 کابل Z کد کابل تمدید برای رادیو آنتن خودرو
| نام محصول: | کابل HSD LVDS |
|---|---|
| طول: | درخواست مشتری |
| محدوده دما: | -40 درجه سانتیگراد تا +105 درجه سانتیگراد |
کابل صفحه نمایش LVDS خودرو، 12 پین به 4 پین E کد کابل پسوند زن HSD
| تایپ کنید: | کابل RF / کابل HSD |
|---|---|
| جنس بدنه: | برنج/روی دایکاست |
| امپدانس: | 100Ω |
کابل HSD ضد آب برای اتصال USB، IEEE 1394 و Ethernet
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
کابل ضد آب HSD برای سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS)
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Cable Type: | Coaxial |
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
کابل HSD ضد آب برای انتقال ویدیوی دیجیتال با سرعت بالا
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Connector Pin: | 4Pin |
| Impedance: | 100 Ohm |
H Code RF FAKRA کانکتور نر H Code چند منظوره کاربردی
| تایپ کنید: | کانکتور کواکسیال RF |
|---|---|
| نوع رابط: | نصب PCB/پانل |
| کد: | H-Code, Heather Violet |
کابل HSD ضد آب برای انتقال داده های خودرو با سرعت بالا
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |
| Cable Type: | Coaxial |
کابل های HSD ضد آب برای دوربین ها و سنسورهای LVDS
| Product Name: | HSD Cable |
|---|---|
| Frequency Range: | DC To 6GHz |
| Temperature Rating: | -40°C To +125°C |

