همه محصولات
کلید واژه ها [ z code hsd cable assembly ] همخوانی داشتن 132 محصولات.
4+4 پین FAKRA HSD کانکتور زاویه راست برای الکترونیک خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+4Pin |
| گرایش: | نوع زاویه راست |
کانکتور کابل ضد آب خودرو FAKRA Z جک سبک وزن بادوام
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 2 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
4+2Pin FAKRA HSD Connector Right Angle Type رنگ سبز برای رادیو ماشین
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| چرخه های جفت گیری: | ≥ 25 |
زاویه راست FAKRA HSD Connector 4+4 Pin برای دوربین های LVDS خودرو
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+4Pin |
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
فاکرا HSD Connector 4+2Pin Straight Type برای اتصالات آنتن خودرو
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
فاکرا HSD LVDS Connector 4Pin Straight Type PCB Mount برای سیگنال GSM خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
FAKRA HSD Connector 4Pin Right Angle Type برای ماشین های GPS
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| گرایش: | نوع مستقیم |
اتصال FAKRA HSD LVDS برای فرکانس بالا IEEE 1394 محدوده برنامه DC تا 6 GHz
| درخواست ها: | دوربین LVDS، USB و برنامه های کاربردی IEEE 1394 |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| گرایش: | نوع مستقیم |
FAKRA HSD Connector 4+2Pin رنگ سفید برای رادیو GPS خودرو
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
| امپدانس: | 100Ω |
اتصال خودکار USB FAKRA HSD لینک HSL با سرعت بالا برای انتقال ویدیو
| رنگ: | مشکی |
|---|---|
| سنجاق: | 4 پین |
| امپدانس: | 90 Ω |

