همه محصولات
کلید واژه ها [ z code hsd cable assembly ] همخوانی داشتن 130 محصولات.
رنگ آب آبی FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin Z کد برای دوربین LVDS
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
نوع مستقیم فاکرا HSD کانکتور PCB Mount برای خودرو الکترونیک دیجیتال اطلاعات سرگرمی
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| گرایش: | نوع مستقیم |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector Right Angle Type برای آنتن های GPS
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| گرایش: | نوع زاویه راست |
رنگ سیاه FAKRA HSD LVDS Connector کد A 4+2Pin برای سیگنال GPS خودرو
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
کد 4+2Pin C FAKRA HSD LVDS کانکتور زاویه راست نوع برای GPS Telematics
| نوع نصب: | پایه PCB |
|---|---|
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| امپدانس: | 100Ω |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Connector برای گرمایش پارکینگ کنترل شده توسط رادیو
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
| امپدانس: | 100Ω |
Automotive 4+2 Pin FAKRA HSD Connector Black Color For PCB Mount
| نوع نصب: | پایه PCB / پایه پنل |
|---|---|
| کدگذاری / رنگ (خودرو): | کد A، رنگ مشکی |
| سبک اتصال: | زاویه راست |
FAKRA HSD LVDS 4 پین کانکتور کد C نوع مستقیم برای رادیو GPS خودرو
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| نوع نصب: | پایه PCB |
| تعداد موقعیت ها: | 4 پین |
کانکتور HSD سرعت بالا پلاگین خودرو با زاویه راست 4+4 پین پایه PCB
| کدگذاری / رنگ (خودرو): | کد A,Black/9005 |
|---|---|
| سنجاق: | 4 پایه سیگنال 4 پایه پاور |
| امپدانس: | 100 Ω |

