همه محصولات
کلید واژه ها [ z code hsd cable assembly ] همخوانی داشتن 134 محصولات.
HSD (کد Z) به کابل USB Mini B برای اتصال اتریتن خودرو
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Impedance: | 100 Ohm |
HSD (کد Z) به کابل USB Mini B برای اطلاعات تفریحی داخل ماشین
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| HSD Connector: | Code Z, Straight, WaterBlue Color |
| Frequency: | High |
HSD خودرو LVDS 2 در 1 کابل HSD هارمنیس کابل آنتن خودرو
| نام محصول: | کابل LVDS HSD |
|---|---|
| امپدانس کابل: | 100Ω |
| طول: | درخواست مشتری |
HSD LVDS 4 پین کابل انتقال 4-Core کابل HSD سیم ویدئو کابل
| نام محصول: | کابل LVDS HSD |
|---|---|
| فرکانس: | بالا |
| طول: | درخواست مشتری |
HSD (کد Z) به کابل USB Mini B برای سیستم های ارتباطی خودرو
| Frequency: | High |
|---|---|
| Impedance: | 100 Ohm |
| Length: | Customized Length |
HSD LVDS Cable Z Code انتقال اطلاعات با سرعت بالا برای اطلاعات و سرگرمی خودرو
| Item: | Automotive Cable Assembly |
|---|---|
| Frequency: | High |
| Application: | Automotive |
اتصال کابل HSD LVDS با سرعت بالا و مستقیم 4+2 پین
| شماره مدل: | کانکتور HSD 4+2PIN |
|---|---|
| محدوده دما: | -40 ~ 105 + درجه سانتیگراد |
| تایپ کنید: | Smb |
کانکتور FAKRA HSD 4 پلاس 2 پین مادگی کد Z با عملکرد مکانیکی قوی و بیش از 25 چرخه اتصال
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
کانکتور PCB فکرا 2291392-4 اجزای PCba کانکتور دسته سیم خودرو کد D
| امپدانس: | 50Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
FAKRA PCB Connector 2291392-3 قطعات Pcba قطعات اتصال سیم خودرو کد D
| امپدانس: | 50Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |

