همه محصولات
کلید واژه ها [ z code hsd cable assembly ] همخوانی داشتن 130 محصولات.
FAKRA HSD LVDS PCB Mount RF Connector برای GPS Telematics یا ناوبری
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
|---|---|
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
| چرخه های جفت گیری: | ≥ 25 |
FAKRA HSD LVDS Connector 4+2Pin PCB Mount RF Connector برای GPS اتوماتیک
| ولتاژ کاری: | 60 ولت rms |
|---|---|
| گرایش: | نوع زاویه راست |
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
خودرو FAKRA HSD LVDS کانکتور 4 + 2Pin PCB Mount برای دوربین LVDS
| گرایش: | نوع زاویه راست |
|---|---|
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
| نوع نصب: | نصب PCB/پانل |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Connector برای گرمایش پارکینگ کنترل شده توسط رادیو
| رنگ: | Claret Violet/4004Color |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| نوع نصب: | پایه PCB |
FAKRA HSD اتصالات خودرو 4 + 2 6Pin LVDS برای انواع نصب PCB
| تعداد موقعیت ها: | 4+2 پین |
|---|---|
| دمای کار: | -40 تا +105 درجه سانتیگراد |
| گرایش: | نوع زاویه راست |
FAKRA HSD Connector 90 درجه پلاگین ها و کانکتورها برای نصب PCB
| محدوده فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
|---|---|
| امپدانس: | 100Ω |
| نوع نصب: | پایه PCB |
FAKRA RF PCB Connector Right Angle Type Single Port E Code Connector (فاکرا RF پی سی بی کانکتور زاویه راست نوع بندر واحد کد E)
| کدگذاری / رنگ (خودرو): | کد الکترونیکی، رنگ سبز |
|---|---|
| تعداد پورت ها: | تک پورت |
| امپدانس: | 50Ω |
کانکتور PCB چند منظوره FAKRA Male Z برای صنعت خودروسازی
| امپدانس: | 100Ω |
|---|---|
| فرکانس: | DC تا 6 گیگاهرتز |
| مقاومت عایق: | ≥1000 MΩ |
واحد بندر FAKRA Z نوع کانکتور آب آبی رنگ برای خودرو
| نوع کانکتور: | کانکتور فکرا |
|---|---|
| تعداد پورت ها: | تک پورت |
| دمای کار: | -40 درجه سانتیگراد ~ +105 درجه سانتیگراد |
FAKRA C کانکتور کواکسیال نصب PCB نوع مستقیم OEM / ODM تک پورت
| نوع کانکتور: | کانکتور PCB فکرا |
|---|---|
| دمای کار: | -40 درجه سانتیگراد ~ +105 درجه سانتیگراد |
| امپدانس: | 50Ω |

